This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ижевск, Удмуртская Республика. Всё плохо бензина нет.
Скоро цены начнут бешено расти практически на всё. Вот тогда и начнётся настоящий движ.
Скоро цены начнут бешено расти практически на всё. Вот тогда и начнётся настоящий движ.
3👍2.18K🔥965👌195😁117❤87🤩51🍌34👻24👀8😱7😭5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Всё плохо. в Мурманске ещё вчера на АЗС был бензин и не было очередей.
🔥2.01K🤣850👍126😁76✍50❤26👏24👀17🤷♂14🤬10🗿6
Exilenova+
Москва всё глубже погружается в дефицит топлива. Краткий обзор по обстановке, москвичи активно поддерживают спецоперацию поэтому пусть стоят в пробках и запоминают, топливо это плохо, топливо зло.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Москва. Конец комфортной жизни.
1🔥2.74K🤩369😁179❤71🤣68👌63👏61🍌19👻16😎13✍9
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
День Конституції України наші воїни почали дуже влучно. Цієї ночі наші далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів у Росії. Уражено НПЗ «Слов’янський» у Краснодарському регіоні – це близько 300 кілометрів від лінії фронту. Також ми досягли НПЗ у Ярославському регіоні, що приблизно за 700 кілометрів від нашого кордону.
Ми продовжуємо наші операції, які послаблюють можливості Росії вести цю війну. Кожна наша далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, і ще один крок до миру. Будемо і надалі відповідати на російський терор. Дякую воїнам за ці результати! Вдячний усім, хто нам допомагає. Кожен, хто захищає Україну, утверджує і силу Конституції.
Ми продовжуємо наші операції, які послаблюють можливості Росії вести цю війну. Кожна наша далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, і ще один крок до миру. Будемо і надалі відповідати на російський терор. Дякую воїнам за ці результати! Вдячний усім, хто нам допомагає. Кожен, хто захищає Україну, утверджує і силу Конституції.
3❤3.14K🔥1.23K👍237 91🫡49❤🔥31💊30😁17🥰15🤬7😐2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Поступають резонні питання з черг на заправки: чим цікавляться в ці дні внєполітичні? Бо цікавитися вони чимось все ж таки повинні
Може це музика або серіали? Які питання хвилюють їх тепер?… незрозуміло🤷♂️
В древній Греції людей, які не цікавились політикою називали Ідіотами (це не жарт).
Росія країна Ідіотів… і не тільки
Може це музика або серіали? Які питання хвилюють їх тепер?… незрозуміло
В древній Греції людей, які не цікавились політикою називали Ідіотами (це не жарт).
Росія країна Ідіотів… і не тільки
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥2.84K😁842💯664 54🤩23🤪18🕊16🌚8🤔7😱7👀6
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Бізнес в Криму в сучасних умовах примушення рф до миру вже колапсує.
В медія ми бачимо велику кількість різного роду звернень як від малих підприємців так і від працівників, про те як вони закриваються або їх звільнено
Паливна криза, енергетична криза, логістична криза, паніка серед туристів та місцевих, обмеження в робочому часі змушують бізнес закриватися
Самих кримчан цькують за те, що вони «разкачівают лодку», а сама тема стає тригером для росіян
Родная гавань 2026. Итоги
В медія ми бачимо велику кількість різного роду звернень як від малих підприємців так і від працівників, про те як вони закриваються або їх звільнено
Паливна криза, енергетична криза, логістична криза, паніка серед туристів та місцевих, обмеження в робочому часі змушують бізнес закриватися
Самих кримчан цькують за те, що вони «разкачівают лодку», а сама тема стає тригером для росіян
Родная гавань 2026. Итоги
❤1.23K🔥962😁562🤣200💊93👍69👌44🤪35🤩11🤬9😢1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Краснодарцы, вы довольны движухой путина? В 30-градусную жару вы дышите продуктами горения нефтепродуктов. До начала СВО вас никто не бомбил. Вытаскивайте деда из бункера, пусть останавливает войну. Дальше будет только хуже. Думайте.
8🔥4.01K🤩432❤184 121😁77🍌31👻18😎12😭10😱8🙉8
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Сочи. Швейцарский синдром
Омаха бич 2026, швейцарский десант уже высадился и закрепился в будке. Агрессия НАТО. Путин ты был прав
Омаха бич 2026, швейцарский десант уже высадился и закрепился в будке. Агрессия НАТО. Путин ты был прав
🤣5.18K🔥255😁222🥴64❤46👻37 17✍12🤩10👌8😇3
Exilenova+
Краснодарцы, вы довольны движухой путина? В 30-градусную жару вы дышите продуктами горения нефтепродуктов. До начала СВО вас никто не бомбил. Вытаскивайте деда из бункера, пусть останавливает войну. Дальше будет только хуже. Думайте.
После ночной массированной атаки ударных БПЛА по НПЗ в Славянске на Кубани дымом затянуло половину Краснодарского края. Тушить всё это уже не имеет смысла.
“Тигры” на ПВО просрали завод который отгружал топливо в оккупированный Крым. На фоне топливного коллапса ситуация выглядит катастрофической.
“Тигры” на ПВО просрали завод который отгружал топливо в оккупированный Крым. На фоне топливного коллапса ситуация выглядит катастрофической.
1🔥3.33K❤347🤩170 90😁45👻22🍌17👀14🙈5🤯4😱4
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Россияне понимают что цены скоро взлетят до небес, поэтому те у кого есть возможность, буквально высасывают всё топливо с АЗС.
Работайте, братья. Голодный движ на топливо продолжается.
Работайте, братья. Голодный движ на топливо продолжается.
2🔥3.21K🤣1.19K❤333😁100👍83🤩73 57✍20🤬10👻9😱8
Exilenova+
После ночной массированной атаки ударных БПЛА по НПЗ в Славянске на Кубани дымом затянуло половину Краснодарского края. Тушить всё это уже не имеет смысла. “Тигры” на ПВО просрали завод который отгружал топливо в оккупированный Крым. На фоне топливного коллапса…
НПЗ у Слов’янську на Кубані, Краснодарського краю після нічної атаки. Ну там Сили Оборони влаштували справжнє пекло росіянам. Удари з кожною атакою лише наростають.
🔥3.21K🤩341❤199 45😍41😎14🕊12😭7😱5💊5🤯3
Об’єктивний контроль нічної атаки на Слов’янський НПЗ у Краснодарському краї з близької відстані.
Експерти, оцінюйте масштаб розйобу.
Експерти, оцінюйте масштаб розйобу.
🔥2.53K❤275🤩145👍64😁19😇12✍10🍌6😭5🤬3😢3