Ще з Волгограда, де був уражений оборонний завод.
😁2.25K🔥1.1K 162 75❤70🎉61👍37🍓14💋14✍9🤬5
Волгоград, не спати.
🔥2.92K🤣830😁124🍾105🎉73❤47💅30😎16🫡9✍5💔5
З місць передають, що прильотів, ймовірно, 4.
🔥2.83K🎉434❤138🤣95 63🍾39🤩36🥴13✍12🕊7🫡5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Колись їх буде не по 4-5, а по 30-40..
FP-5 Flamingo в небі Волгограда.
FP-5 Flamingo в небі Волгограда.
❤3.3K🔥1.48K💯298🙏74 61👏54🤣33🕊15🤩13✍11😈8
Exilenova+
З місць передають, що прильотів, ймовірно, 4.
Гарбуз геолокував поки три влучання.
🔥3.33K❤303👍185 69🎉39✍38🤩15🤬10👌10🕊4👻2
Для розуміння: наприкінці 2024 року журналістські розслідування та аналітики пов'язали підприємство з програмою балістичної ракети «Орешник». Також повідомлялося, що на підприємстві використовувалося імпортне високоточне обладнання.
Також АТ «ФНВЦ "Титан-Барикади"» - один із ключових заводів російського ВПК, який безпосередньо залучений до програми ОТРК «Іскандер-М».
Підприємство є розробником і виробником самохідної пускової установки 9П78 та інших наземних агрегатів комплексу «Іскандер».
Крім «Іскандера», завод також виготовляє пускові установки для стратегічних ракетних комплексів «Тополь-М» і «Ярс», через що перебуває під санкціями України, США, ЄС та інших країн.
Також АТ «ФНВЦ "Титан-Барикади"» - один із ключових заводів російського ВПК, який безпосередньо залучений до програми ОТРК «Іскандер-М».
Підприємство є розробником і виробником самохідної пускової установки 9П78 та інших наземних агрегатів комплексу «Іскандер».
Крім «Іскандера», завод також виготовляє пускові установки для стратегічних ракетних комплексів «Тополь-М» і «Ярс», через що перебуває під санкціями України, США, ЄС та інших країн.
🔥4.4K❤423👍305 84🎉65🫡23🤗19🕊15🤩13🤔8👀4
Ну вот и зетники доскакались. Эксперт всех экспертов с утречка от 4:00 бегает по заправкам чтобы залить хотя бы по 20 литров. Очень им нравится путинский движ.
Очень тревожится за Омский НПЗ, потому что по нему будут бить ракетами.
Очень тревожится за Омский НПЗ, потому что по нему будут бить ракетами.
2😁3.49K🤣1.22K❤163🔥160✍63🤩30😱17😭11🤯10💔6🤬4
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Москва, Ясенево. Пятый год трёхдневной путинской спецоперации, СВОшники сдыхают за коровники где-то под Донецком, в стране топливный коллапс. Дальше только хуже.
2🤣3.08K🔥1.17K👍285❤85👏54🤩49👌35🤝9😱8🤬6😭3
Голодные игры за топливо в рф набирают обороты. Хаос и Армагеддон. Вся логистика стоит. Скоро цены взлетят до небес. Посмотрите на эти масштабы , люди спят на заправках
2😁2.77K🔥1.06K❤168🤣130👏126 67✍22😭10😱9🤯7🙈3
Forwarded from Регіон_22 🇺🇦
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
7000 км. от Украины.
Забайкальский Край.
Чита.
Стоящие в очереди за топливом перегородили дорогу.
- пида*асы, ган*оны, дол*оёбы... 😂
Забайкальский Край.
Чита.
Стоящие в очереди за топливом перегородили дорогу.
- пида*асы, ган*оны, дол*оёбы... 😂
1😁3.35K🔥819❤326🤣190👏112🤩66 62🤝13🤯7😱6😭3
Exilenova+
Доки ви лягаєте спати або вже спите, прокидається Іркутськ, а разом з ним і надходять історії з того краю Серія відео, як люди проводять цілу ніч в чергах аби отримати свої 20 літрів палива Доречі ось і біотуалети, які обіцяв їх мер. Піклується за електорат…
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Героиня нашего ночного поста так и не смогла заправиться после 12 часов ожидания на АЗС. И вообще неизвестно сможет ли она это сделать, потому что заправку закрыли на ремонт.
1😁3.62K🔥755🤣634🍾221🍌73 65 24🙉22😱21💊12🫡8