Exilenova+
193K subscribers
9.28K photos
13K videos
1 file
1.33K links
Питання, реклама, співпраця, поділитися новиною та вашими матеріалами: @Exilenova_Bot

Ми також є в X та в Instagram:
https://x.com/exilenova_plus
Банка підтримки каналу:
https://send.monobank.ua/jar/8tzF4LrYhe
Download Telegram
Ще з Волгограда, де був уражений оборонний завод.
😁2.25K🔥1.1K1627570🎉61👍37🍓14💋149🤬5
Волгоград, не спати.
🔥2.92K🤣830😁124🍾105🎉7347💅30😎16🫡95💔5
З місць передають, що прильотів, ймовірно, 4.
🔥2.83K🎉434138🤣9563🍾39🤩36🥴1312🕊7🫡5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Колись їх буде не по 4-5, а по 30-40..

FP-5 Flamingo в небі Волгограда.
3.3K🔥1.48K💯298🙏7461👏54🤣33🕊15🤩1311😈8
Exilenova+
З місць передають, що прильотів, ймовірно, 4.
Гарбуз геолокував поки три влучання.
🔥3.33K303👍18569🎉3938🤩15🤬10👌10🕊4👻2
Для розуміння: наприкінці 2024 року журналістські розслідування та аналітики пов'язали підприємство з програмою балістичної ракети «Орешник». Також повідомлялося, що на підприємстві використовувалося імпортне високоточне обладнання.

Також АТ «ФНВЦ "Титан-Барикади"» - один із ключових заводів російського ВПК, який безпосередньо залучений до програми ОТРК «Іскандер-М».

Підприємство є розробником і виробником самохідної пускової установки 9П78 та інших наземних агрегатів комплексу «Іскандер».

Крім «Іскандера», завод також виготовляє пускові установки для стратегічних ракетних комплексів «Тополь-М» і «Ярс», через що перебуває під санкціями України, США, ЄС та інших країн.
🔥4.4K423👍30584🎉65🫡23🤗19🕊15🤩13🤔8👀4
хахаха
1🤣3.59K🔥510🤪12138👍37🤩18🤓18😁15🫡13🕊7🤷‍♂5
Ну вот и зетники доскакались. Эксперт всех экспертов с утречка от 4:00 бегает по заправкам чтобы залить хотя бы по 20 литров. Очень им нравится путинский движ.

Очень тревожится за Омский НПЗ, потому что по нему будут бить ракетами.
2😁3.49K🤣1.22K163🔥16063🤩30😱17😭11🤯10💔6🤬4
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Москва, Ясенево. Пятый год трёхдневной путинской спецоперации, СВОшники сдыхают за коровники где-то под Донецком, в стране топливный коллапс. Дальше только хуже.
2🤣3.08K🔥1.17K👍28585👏54🤩49👌35🤝9😱8🤬6😭3
Голодные игры за топливо в рф набирают обороты. Хаос и Армагеддон. Вся логистика стоит. Скоро цены взлетят до небес. Посмотрите на эти масштабы , люди спят на заправках
2😁2.77K🔥1.06K168🤣130👏1266722😭10😱9🤯7🙈3
Forwarded from Регіон_22 🇺🇦
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
7000 км. от Украины.
Забайкальский Край.
Чита.

Стоящие в очереди за топливом перегородили дорогу.

- пида*асы, ган*оны, дол*оёбы... 😂
1😁3.35K🔥819326🤣190👏112🤩6662🤝13🤯7😱6😭3
Exilenova+
Доки ви лягаєте спати або вже спите, прокидається Іркутськ, а разом з ним і надходять історії з того краю Серія відео, як люди проводять цілу ніч в чергах аби отримати свої 20 літрів палива Доречі ось і біотуалети, які обіцяв їх мер. Піклується за електорат…
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Героиня нашего ночного поста так и не смогла заправиться после 12 часов ожидания на АЗС. И вообще неизвестно сможет ли она это сделать, потому что заправку закрыли на ремонт.
1😁3.62K🔥755🤣634🍾221🍌736524🙉22😱21💊12🫡8