Exilenova+
який безпосередньо залучений до програми ОТРК «Іскандер-М»
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Момент ракетних ударів FP-5 Flamingo по заводу «Титан-Барикади» у Волгограді.
Ракети заходять, як діти до школи.
Ракети заходять, як діти до школи.
1🔥4.09K❤392👍211 105🤩90😁82👏36🍌15😱14🤯7🤝4
Exilenova+
Момент ракетних ударів FP-5 Flamingo по заводу «Титан-Барикади» у Волгограді. Ракети заходять, як діти до школи.
А это завод в огне после того как по нему отработал купол путина. Zетникам уже совсем не смешно после каждого ракетного удара Сил Обороны, пропаганда рушится на глазах.
Столько бабла вгрохали чтобы врать россиянам, а в итоге ничего не получается. И ещё топливный коллапс.
Это какой-то позор.
Столько бабла вгрохали чтобы врать россиянам, а в итоге ничего не получается. И ещё топливный коллапс.
Это какой-то позор.
🔥3.54K❤353👍217🤣94💯84 79😎31🍌8🤯4😇4😈3
Forwarded from DroneBomber✙
Ситуація в Криму станом на сьогодні:
У Криму вже кілька днів діє режим надзвичайної ситуації. Продаж пального для цивільних майже повністю зупинено — його відпускають лише за спецдозволами або QR-талонами. На АЗС, де паливо ще залишилося, вишиковуються величезні черги.
Вчора через Кримський міст пройшла велика колона бензовозів — за різними оцінками, до 40 цистерн. Для півострова з населенням близько 2,4 мільйона людей цього недостатньо. Після поставки на частині АЗС дозволили продаж, але лише за QR-талонами та з лімітом до 20 літрів на людину.
Після останніх ударів поромна переправа майже перестала бути повноцінною альтернативою, тому Кримський міст став головною артерією постачання пального, боєприпасів і техніки. Саме тому росіяни масово гнали через нього бензовози.
Після подій 2022 року кожну цистерну ретельно перевіряють, а будь-яке перекриття мосту миттєво створює затори й порушує логістику. Затримуються бензовози, накопичуються інші вантажі, а дефіцит пального лише посилюється.
Саме тому повністю знищувати міст зараз навіть не обов’язково. Достатньо регулярно створювати загрозу його роботі — ударами по під’їздах, інфраструктурі чи дорожньому полотну, а також постійною присутністю дронів у районі мосту. Кожна така атака або навіть загроза змушує росіян перекривати рух, запускати додаткові перевірки та накопичувати затори. Навіть якщо конструкція мосту залишається неушкодженою, логістика починає працювати зі збоями. А для Криму, який зараз майже повністю залежить від цієї переправи, це надзвичайно болісно.
Про швидку деокупацію Криму говорити зарано. Але зробити півострів логістично проблемним для російської армії — цілком реально. І схоже, саме це зараз поступово й відбувається.
У Криму вже кілька днів діє режим надзвичайної ситуації. Продаж пального для цивільних майже повністю зупинено — його відпускають лише за спецдозволами або QR-талонами. На АЗС, де паливо ще залишилося, вишиковуються величезні черги.
Вчора через Кримський міст пройшла велика колона бензовозів — за різними оцінками, до 40 цистерн. Для півострова з населенням близько 2,4 мільйона людей цього недостатньо. Після поставки на частині АЗС дозволили продаж, але лише за QR-талонами та з лімітом до 20 літрів на людину.
Візуалізація прильотів за останній тиждень показує масштаб тиску — лише за відкритими даними можна нарахувати близько 50 точок ураження по всьому Криму. Реальна кількість, найімовірніше, більша.
Після останніх ударів поромна переправа майже перестала бути повноцінною альтернативою, тому Кримський міст став головною артерією постачання пального, боєприпасів і техніки. Саме тому росіяни масово гнали через нього бензовози.
Після подій 2022 року кожну цистерну ретельно перевіряють, а будь-яке перекриття мосту миттєво створює затори й порушує логістику. Затримуються бензовози, накопичуються інші вантажі, а дефіцит пального лише посилюється.
Саме тому повністю знищувати міст зараз навіть не обов’язково. Достатньо регулярно створювати загрозу його роботі — ударами по під’їздах, інфраструктурі чи дорожньому полотну, а також постійною присутністю дронів у районі мосту. Кожна така атака або навіть загроза змушує росіян перекривати рух, запускати додаткові перевірки та накопичувати затори. Навіть якщо конструкція мосту залишається неушкодженою, логістика починає працювати зі збоями. А для Криму, який зараз майже повністю залежить від цієї переправи, це надзвичайно болісно.
Про швидку деокупацію Криму говорити зарано. Але зробити півострів логістично проблемним для російської армії — цілком реально. І схоже, саме це зараз поступово й відбувається.
1🔥3.26K❤465🫡146 77😁60✍36🤬25🕊18👀16😐8😢6
Exilenova+
Москва, Домодедово. Конец комфортной жизни. Сидите дома.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Москва всё глубже погружается в дефицит топлива. Краткий обзор по обстановке, москвичи активно поддерживают спецоперацию поэтому пусть стоят в пробках и запоминают, топливо это плохо, топливо зло.
🔥2.84K👍389🤣297❤80 63🤩19🙈15😭7🤨6😢4🤯2
Exilenova+
Хорошие новости. Всё больше появляется информации о том как россияне покидают Крым. Пока это ещё можно сделать безопасно. Но они надеются что это ненадолго….
Крым, всё плохо. Бомбят
🔥2.55K🤣639👍198🍾120 77❤48🥰35🍌26👌22😱8🤯5
Вражеские каналы уже открыто публикуют кадры террористических ударов по АЗС в Украине, поэтому надеемся, что последует соответствующая реакция и будут приняты необходимые меры. Белгород, Курск, Брянск и Воронеж должны ощутить на своих заправках зеркальные действия украинских дронов.
💯5.82K🔥547😢141❤81😁36✍31🫡22🤝18💔10😭10👌5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Кострома. В городе никуда не спешат.
8🔥2.83K🤣621❤147 72🎉66😁44 29🤩23😭13🤬10🤯8
Forwarded from Соняшник🦅
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤2.71K🔥1.63K👍281🥰43 35⚡29😁15💊12🥴10🍌10😢6
Эксклюзивное фото последствий сегодняшней ракетной атаки на производственный корпус цеха № 38 Волгоградского завода ВПК «Титан-Баррикады».
Местные жители сообщали о трёх прилётах по территории предприятия. На опубликованных ими фото и видео, зафиксирован удар ракетами «Фламинго».
📍 48.77989444364335, 44.59575308471379
Osint
Местные жители сообщали о трёх прилётах по территории предприятия. На опубликованных ими фото и видео, зафиксирован удар ракетами «Фламинго».
В оборонной сфере предприятие известно как производитель:
пусковых установок для ОТРК «Искандер-М»;
элементов берегового ракетного комплекса «Бастион»;
оборудования для РВСН, включая мобильные ракетные комплексы;
компонентов для ряда других российских ракетных систем.
Osint
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
3🔥4.2K❤458👍245 115🤩85🥰34😁15🍌15❤🔥12👻12👀11
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Москва, Чертаново, Авеню 77
Відмічаємо хрестиком позицію ППО купола міста
Висота будівлі 155 метрів. А тепер представте амплітуду польоту ракети з цієї позиції по пролітаючим на сверхнизьких висотах наших БПЛА. Сусіди, приготуйтесь до сюрпризів від Тигрів
Кстати росиянцы, вы же надеюсь понимаете, что такие «Карлсоны» на крышах автоматически переводят ваши скворечники в военные объекты. Вас это никак не беспокоит? Терпим дальше? Если что, не скулите потом.
(📍 55.637495797926185, 37.5988292710498)
Відмічаємо хрестиком позицію ППО купола міста
Висота будівлі 155 метрів. А тепер представте амплітуду польоту ракети з цієї позиції по пролітаючим на сверхнизьких висотах наших БПЛА. Сусіди, приготуйтесь до сюрпризів від Тигрів
Кстати росиянцы, вы же надеюсь понимаете, что такие «Карлсоны» на крышах автоматически переводят ваши скворечники в военные объекты. Вас это никак не беспокоит? Терпим дальше? Если что, не скулите потом.
(
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1🔥3.65K😁691💯401❤201✍84 73👍40🤩19🍌16😱14🤬12
Временно оккупированная часть Запорожской области. Фото моста после атаки в районе села Владимировка через реку Корсак.
Точка съёмки: (46.71966160936562, 35.85045346687526)
Поврежденное место моста: (46.71932253179294, 35.86188365457319)
Точка съёмки: (46.71966160936562, 35.85045346687526)
Поврежденное место моста: (46.71932253179294, 35.86188365457319)
🔥2.49K❤249👍210🤣29🤩27👌23🥰18🍌11✍5🕊4👻4
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Деяких росіян дуже сильно переповнюють емоції. Самка пробула в черзі дві години і відчуває себе приниженою настільки, що навіть колишній так не міг
Що можна казати за жінку з Іркутська, яка чекала 12 годин, але так і не отримала навіть літру
Що можна казати за жінку з Іркутська, яка чекала 12 годин, але так і не отримала навіть літру
😁2.74K🤣1.65K🔥267🍌108👍52❤51 43🤩33🤪27💅25✍5
Exilenova+
Деяких росіян дуже сильно переповнюють емоції. Самка пробула в черзі дві години і відчуває себе приниженою настільки, що навіть колишній так не міг Що можна казати за жінку з Іркутська, яка чекала 12 годин, але так і не отримала навіть літру
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Славянск-на-кубани, был атакован НПЗ.
2🔥4.49K🎉540❤235 109👌44🤩30 27😁20🥰13👻13🤬5