Exilenova+
193K subscribers
9.27K photos
13K videos
1 file
1.33K links
Питання, реклама, співпраця, поділитися новиною та вашими матеріалами: @Exilenova_Bot

Ми також є в X та в Instagram:
https://x.com/exilenova_plus
Банка підтримки каналу:
https://send.monobank.ua/jar/8tzF4LrYhe
Download Telegram
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Сестрорецк, Санкт-Петербург. Страшное время.

И сегодня горит очередной НПЗ.

Напоминаем, что через балтийские нефтяные терминалы под Санкт-Петербургом ежегодно экспортируются десятки миллионов тонн нефти и нефтепродуктов. Это один из ключевых экспортных узлов россии. Довоевались.
1🔥3.01K229😁206🤩1767237👻25🍌23🥰10😭8🤯3
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Так нужно просто уехать из Крыма.

Нравится, не нравится , терпи, моя красавица - путин.
😁2.52K🤣1.14K💯274🍌1403828👻27💅2317👀9😱7
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Так может лучше просто уехать из Крыма, чем рисковать жизнью и подвергать опасности других?

Крым. Голодные игры за бензином.
😁2.37K🤣892🔥251👍45💊45🤯35🙉27🍌18👀129🤔6
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ижевск, Удмуртская Республика. Всё плохо бензина нет.

Скоро цены начнут бешено расти практически на всё. Вот тогда и начнётся настоящий движ.
3👍2.2K🔥972👌198😁12088🤩52🍌34👻24👀8😱7😭5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Всё плохо. в Мурманске ещё вчера на АЗС был бензин и не было очередей.
🔥2.03K🤣859👍127😁765126👏24👀17🤷‍♂14🤬10🗿6
Камиш-Бурунська ТЕЦ, наслідки ураження резервуарів.
🔥3K273👍17684🎉40🤩27👻1611🫡6👀4🤬1
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
День Конституції України наші воїни почали дуже влучно. Цієї ночі наші далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів у Росії. Уражено НПЗ «Слов’янський» у Краснодарському регіоні – це близько 300 кілометрів від лінії фронту. Також ми досягли НПЗ у Ярославському регіоні, що приблизно за 700 кілометрів від нашого кордону.
 
Ми продовжуємо наші операції, які послаблюють можливості Росії вести цю війну. Кожна наша далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, і ще один крок до миру. Будемо і надалі відповідати на російський терор. Дякую воїнам за ці результати! Вдячний усім, хто нам допомагає. Кожен, хто захищає Україну, утверджує і силу Конституції.
33.18K🔥1.24K👍24291🫡50❤‍🔥31💊30😁17🥰15🤬7😐2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Поступають резонні питання з черг на заправки: чим цікавляться в ці дні внєполітичні? Бо цікавитися вони чимось все ж таки повинні

Може це музика або серіали? Які питання хвилюють їх тепер?… незрозуміло 🤷‍♂️

В древній Греції людей, які не цікавились політикою називали Ідіотами (це не жарт).

Росія країна Ідіотів… і не тільки
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥2.89K😁857💯67654🤩23🤪19🕊17🌚8🤔7😱7👀6
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Бізнес в Криму в сучасних умовах примушення рф до миру вже колапсує.

В медія ми бачимо велику кількість різного роду звернень як від малих підприємців так і від працівників, про те як вони закриваються або їх звільнено

Паливна криза, енергетична криза, логістична криза, паніка серед туристів та місцевих, обмеження в робочому часі змушують бізнес закриватися

Самих кримчан цькують за те, що вони «разкачівают лодку», а сама тема стає тригером для росіян

Родная гавань 2026. Итоги
1.26K🔥977😁574🤣204💊96👍70👌46🤪35🤩13🤬9😢1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Краснодарцы, вы довольны движухой путина? В 30-градусную жару вы дышите продуктами горения нефтепродуктов. До начала СВО вас никто не бомбил. Вытаскивайте деда из бункера, пусть останавливает войну. Дальше будет только хуже. Думайте.
8🔥4.1K🤩439187123😁79🍌32👻18😎12😭10😱8🙉8
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Сочи. Швейцарский синдром

Омаха бич 2026, швейцарский десант уже высадился и закрепился в будке. Агрессия НАТО. Путин ты был прав
🤣5.29K🔥260😁226🥴6448👻381813🤩10👌9😇3
Exilenova+
Краснодарцы, вы довольны движухой путина? В 30-градусную жару вы дышите продуктами горения нефтепродуктов. До начала СВО вас никто не бомбил. Вытаскивайте деда из бункера, пусть останавливает войну. Дальше будет только хуже. Думайте.
После ночной массированной атаки ударных БПЛА по НПЗ в Славянске на Кубани дымом затянуло половину Краснодарского края. Тушить всё это уже не имеет смысла.

“Тигры” на ПВО просрали завод который отгружал топливо в оккупированный Крым. На фоне топливного коллапса ситуация выглядит катастрофической.
1🔥3.41K352🤩17491😁47👻22🍌17👀15🤯5😱5🙈5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Россияне понимают что цены скоро взлетят до небес, поэтому те у кого есть возможность, буквально высасывают всё топливо с АЗС.

Работайте, братья. Голодный движ на топливо продолжается.
2🔥3.3K🤣1.22K335😁102👍85🤩736022🤬11👻10😱9
Об’єктивний контроль нічної атаки на Слов’янський НПЗ у Краснодарському краї з близької відстані.

Експерти, оцінюйте масштаб розйобу.
🔥2.65K281🤩148👍66😁20😇1210🍌6😭5🤬3😢3