Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Поступають резонні питання з черг на заправки: чим цікавляться в ці дні внєполітичні? Бо цікавитися вони чимось все ж таки повинні
Може це музика або серіали? Які питання хвилюють їх тепер?… незрозуміло🤷♂️
В древній Греції людей, які не цікавились політикою називали Ідіотами (це не жарт).
Росія країна Ідіотів… і не тільки
Може це музика або серіали? Які питання хвилюють їх тепер?… незрозуміло
В древній Греції людей, які не цікавились політикою називали Ідіотами (це не жарт).
Росія країна Ідіотів… і не тільки
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥2.94K😁877💯696 55🤩23🤪21🕊17🌚8🤔7😱7👀6
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Бізнес в Криму в сучасних умовах примушення рф до миру вже колапсує.
В медія ми бачимо велику кількість різного роду звернень як від малих підприємців так і від працівників, про те як вони закриваються або їх звільнено
Паливна криза, енергетична криза, логістична криза, паніка серед туристів та місцевих, обмеження в робочому часі змушують бізнес закриватися
Самих кримчан цькують за те, що вони «разкачівают лодку», а сама тема стає тригером для росіян
Родная гавань 2026. Итоги
В медія ми бачимо велику кількість різного роду звернень як від малих підприємців так і від працівників, про те як вони закриваються або їх звільнено
Паливна криза, енергетична криза, логістична криза, паніка серед туристів та місцевих, обмеження в робочому часі змушують бізнес закриватися
Самих кримчан цькують за те, що вони «разкачівают лодку», а сама тема стає тригером для росіян
Родная гавань 2026. Итоги
❤1.29K🔥1.01K😁587🤣208💊99👍73👌48🤪35🤩13🤬9😢1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Краснодарцы, вы довольны движухой путина? В 30-градусную жару вы дышите продуктами горения нефтепродуктов. До начала СВО вас никто не бомбил. Вытаскивайте деда из бункера, пусть останавливает войну. Дальше будет только хуже. Думайте.
8🔥4.19K🤩449❤198 126😁79🍌34👻18😎13😭11😱8🙉8
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Сочи. Швейцарский синдром
Омаха бич 2026, швейцарский десант уже высадился и закрепился в будке. Агрессия НАТО. Путин ты был прав
Омаха бич 2026, швейцарский десант уже высадился и закрепился в будке. Агрессия НАТО. Путин ты был прав
🤣5.44K🔥268😁233🥴68❤49👻41 19✍13🤩10👌9😇3
Exilenova+
Краснодарцы, вы довольны движухой путина? В 30-градусную жару вы дышите продуктами горения нефтепродуктов. До начала СВО вас никто не бомбил. Вытаскивайте деда из бункера, пусть останавливает войну. Дальше будет только хуже. Думайте.
После ночной массированной атаки ударных БПЛА по НПЗ в Славянске на Кубани дымом затянуло половину Краснодарского края. Тушить всё это уже не имеет смысла.
“Тигры” на ПВО просрали завод который отгружал топливо в оккупированный Крым. На фоне топливного коллапса ситуация выглядит катастрофической.
“Тигры” на ПВО просрали завод который отгружал топливо в оккупированный Крым. На фоне топливного коллапса ситуация выглядит катастрофической.
1🔥3.52K❤358🤩175 96😁47👻23🍌18👀15😱6🤯5🙈5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Россияне понимают что цены скоро взлетят до небес, поэтому те у кого есть возможность, буквально высасывают всё топливо с АЗС.
Работайте, братья. Голодный движ на топливо продолжается.
Работайте, братья. Голодный движ на топливо продолжается.
2🔥3.43K🤣1.26K❤343😁103👍87🤩73 66✍23🤬11😱10👻10
Exilenova+
После ночной массированной атаки ударных БПЛА по НПЗ в Славянске на Кубани дымом затянуло половину Краснодарского края. Тушить всё это уже не имеет смысла. “Тигры” на ПВО просрали завод который отгружал топливо в оккупированный Крым. На фоне топливного коллапса…
НПЗ у Слов’янську на Кубані, Краснодарського краю після нічної атаки. Ну там Сили Оборони влаштували справжнє пекло росіянам. Удари з кожною атакою лише наростають.
🔥3.46K🤩358❤209 46😍44🕊15😎15😭7😱5💊5🤯3
Об’єктивний контроль нічної атаки на Слов’янський НПЗ у Краснодарському краї з близької відстані.
Експерти, оцінюйте масштаб розйобу.
Експерти, оцінюйте масштаб розйобу.
🔥2.81K❤297🤩154👍71😁21😇13✍10🍌6😭5🤬3😢3