Supernova+
Смоленщина .. операторы на местах ..
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
«путина пидараса на мыло. Гандон он, разбомбил Украину»
Смоленщина
Смоленщина
👍1.88K😁343❤185🤣114💯84💩32🎉29🤬22🤔15❤🔥8🥰7
Ленинградщина ... упал дрон/самолет .. в области работает ПВО . под ударом порты
🔥1.02K👍115❤65💩20👻19🤣15👏14🤡7🙏5⚡3🥰3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ленинградская область ... беспилотие
🔥1.07K❤105🥰55👍30🤡25👻19👌13🌚7😎5😁4🤣4
Ленинград .. хахлы
😁816🤮218🤣124💩43👻21👍17🤡17🙊9😍7🥴6💊5
Питер .. Приморск .. у них были взрывы .. по заявлению губернотора обломки упали на порт ..
🔥1.05K❤89👍81😁38🤩28👏15🤬12💩11🤣7👎4🌚4
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Будь ты проклят Андрий Ермак , чтоже ты наделал , зачем положил мальчишку в тёплую ванну , мальчик реагував не мовчав ... наверно писичку понюхал ...
Мальчик сегодня воплощение того против чего он борол вернее против чего он обещал бороться ,, Он обещал бороться против Олигархов и коррупции , а сам стал защитником коррупции ..
лол ))
Мальчик сегодня воплощение того против чего он борол вернее против чего он обещал бороться ,, Он обещал бороться против Олигархов и коррупции , а сам стал защитником коррупции ..
лол ))
1🤣687🤡192💯116❤35🤮31👍23👎23😁13🔥12🙉11👏4
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Международный аэропорт Пермь ... никакой паники нет ... Хахлы
🔥1K😁169💯49💩32🤣15👏13🤩8👎6🤡6😭5❤🔥4
Друзья, хочу порекомендовать команду разработчиков, с которой сам работаю 👨💻
Решил поделиться контактами — ребята помогли мне закрыть несколько действительно непростых IT-задач.
Это не просто исполнители, которые «пишут код по ТЗ». Они глубоко погружаются в задачу, предлагают нестандартные решения и помогают выстраивать архитектуру так, чтобы проекты можно было масштабировать без боли.
Также могут провести качественное ревью ваших разработок, продумать логику, архитектуру и алгоритмы под конкретные цели ⚙️
Если вам нужно не типовое решение, а что-то более сложное — будь то нестандартная бизнес-логика, интеграция софта с железом или оптимизация процессов — смело рекомендую.
Контакт: @synthesiumIT
Решил поделиться контактами — ребята помогли мне закрыть несколько действительно непростых IT-задач.
Это не просто исполнители, которые «пишут код по ТЗ». Они глубоко погружаются в задачу, предлагают нестандартные решения и помогают выстраивать архитектуру так, чтобы проекты можно было масштабировать без боли.
Также могут провести качественное ревью ваших разработок, продумать логику, архитектуру и алгоритмы под конкретные цели ⚙️
Если вам нужно не типовое решение, а что-то более сложное — будь то нестандартная бизнес-логика, интеграция софта с железом или оптимизация процессов — смело рекомендую.
Контакт: @synthesiumIT
🤡254👍170💩78❤32🤮24🤣20💊10👎6😁5🙈3🤷♂1
Forwarded from МАДЯР🇺🇦
Ефект нафтових крапель, розпилених над хробачими наливайками: балтійська засмага навипередки з чорноморською, сезон у розпалі.
Мазут, що Волелюбний Український Птах щоночі доправляє і «інноваційно розбризкує», бач, над обʼєктами ПЕК ерефії, сьогодні вночі знов успішно доставлений Птахами глибинного ураження низки підрозділів СОУ до ленінградського Приморську.
Птахи СБС- серед тої зграї миротворців.
Оптимізація вогнем, перепрошую, вгамування потужностей паливно-енергетичного (ПЕК) та військово-промислового (ВПК) комплексів країни-агресора, внаслідок щоденного розчищення шляхів слідування дронів послідовними зусиллями окремих Птахів СБС та колег з інших установ СОУ над знищенням усіх досяжних елементів ППО малої і середньої дальності у оперативній глибині противника, призводить вже до покрокового декласування як системи протиповітряної оборони боліт, так і до логістичного каструму джерела, що забезпечує нафтодолари на війну.
А поки експорт кривавої нафти просів десь на 40%, кажуть (за оцінкою Reuters зокрема; особисто я не рахував,- до фіксації повного обнулення мені взагалі пох.., повна закупорка- то є ціль).
Далі буде, бас гітара…
Слідкувати результати СБС наживо:
Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»
https://sbs-group.army/
МАДЯР🇺🇦
03.05.26
🔵 МАДЯР🎞 МАДЯР👥 МАДЯР 👥 RB📷 МАДЯР 🇺🇦 СБС
онлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Мазут, що Волелюбний Український Птах щоночі доправляє і «інноваційно розбризкує», бач, над обʼєктами ПЕК ерефії, сьогодні вночі знов успішно доставлений Птахами глибинного ураження низки підрозділів СОУ до ленінградського Приморську.
Птахи СБС- серед тої зграї миротворців.
Оптимізація вогнем, перепрошую, вгамування потужностей паливно-енергетичного (ПЕК) та військово-промислового (ВПК) комплексів країни-агресора, внаслідок щоденного розчищення шляхів слідування дронів послідовними зусиллями окремих Птахів СБС та колег з інших установ СОУ над знищенням усіх досяжних елементів ППО малої і середньої дальності у оперативній глибині противника, призводить вже до покрокового декласування як системи протиповітряної оборони боліт, так і до логістичного каструму джерела, що забезпечує нафтодолари на війну.
А поки експорт кривавої нафти просів десь на 40%, кажуть (за оцінкою Reuters зокрема; особисто я не рахував,- до фіксації повного обнулення мені взагалі пох.., повна закупорка- то є ціль).
Далі буде, бас гітара…
Слідкувати результати СБС наживо:
Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»
https://sbs-group.army/
МАДЯР🇺🇦
03.05.26
онлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤894🔥455👍103💩63🤡45🤣41🤮20👎7🥰7👏7🤩2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Не Туапсе и Перьмью едиными ..
В Башкортостане не далеко от Уфы неожиданно спалохнула Нефтебаза ..
В Башкортостане не далеко от Уфы неожиданно спалохнула Нефтебаза ..
🔥1.69K👍220🤣104❤57🤬31🥰25👏22👎10😱8😁6🤓6
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
In the Voronezh region ... Life is suddenly more exciting ...
❤481🔥343😁125👍30🌚29🤣20❤🔥15👀13👎10👌6🕊2