• jarayonlar vacancy.gov.uz orqali shaffof o‘tkaziladi
• noqonuniy ta’sir va tavsiyalarga yo‘l qo‘yilmaydi
📞 Agar korrupsiya holatlariga duch kelsangiz: 📱 +998 93 616 01 74 ☎️ 1203, 1103
Halollik va adolat — sog‘lom tizim asosi. Korrupsiyaga qarshi kurash — barchamizning mas’uliyatimiz!
Yunusova Muxayyo Ubaydullayevna Nurafshon shahri tibbiyot birlashmasi kadrlar bo‘limi boshlig‘i
Islomoboddagi “Ayvoni Sadr” qarorgohida Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyevni Pokiston Islom Respublikasi Prezidenti Asif Ali Zardoriy kutib oldi.
В резиденции «Айван-е-Садр» в Исламабаде Президента Республики Узбекистан Шавката Мирзиёева встретил Президент Исламской Республики Пакистан Асиф Али Зардари.
Prezident Shavkat Mirziyoyev Islomobod shahridagi masjidda sodir bo‘lgan terrorchilik harakati oqibatida ko‘plab insonlarning halok bo‘lgani hamda jiddiy jarohat olgani munosabati bilan Pokiston Prezidenti Asif Ali Zardoriy va Bosh vaziri Shahboz Sharifga ta’ziya yo‘lladi.
Davlatimiz rahbari Pokiston xalqiga, marhumlarning oila a’zolari va yaqinlariga hamdardlik bildirib, jarohatlanganlar tez fursatda sog‘ayib ketishini tiladi.
Президент Шавкат Мирзиёев направил соболезнования Президенту Пакистана Асифу Али Зардари и Премьер-министру Шахбазу Шарифу в связи с многочисленными человеческими жертвами и пострадавшими в результате террористического акта, произошедшего в мечети города Исламабада.
Глава нашего государства выразил искренние соболезнования народу Пакистана, семьям и близким погибших, а также пожелал скорейшего выздоровления пострадавшим.
🇺🇿🇺🇿🇺🇿🇺🇿🇺🇿
ZAHAR EMAS — ZAFAR. HAYOTNI TANLA!
❗️Mahalla yoshlar yetakchisi — sening do‘sting, sirdoshing va yo‘lboshing. U kerak bo‘lsa tanbeh beradi, ogohlantiradi va to‘g‘ri yo‘lni ko‘rsatadi. Barchasi — kelajaging uchun.
🔴Seni zararli illatlardan qaytarayotganlarga quloq sol.
Bir lahzalik xato butun umringga zomin bo‘lmasin.
✔️Zaharni emas, hayotni tanla!
📹Obrazda Chirchiq shahri mahalla yoshlar yetakchilari.