#Mirziyoyev #taqdimot #ipakchilik #pillachilik
Muqaddas Ramazon oyi kirib kelishi munosabati bilan Nurafshon shahrida aholi uchun arzonlashtirilgan yarmarka tashkil etildi. Yarmarka Nurafshon Dehqon bozori hududida o‘z faoliyatini boshladi.
Ramazon — mehr-oqibat, saxovat va hamjihatlik oyidir. Ana shunday muborak kunlarda aholiga qulaylik yaratish, xonadonlarga baraka ulashish maqsadida asosiy turdagi oziq-ovqat mahsulotlari, qishloq xo‘jaligi mahsulotlari va kundalik iste’mol tovarlari arzon va hamyonbop narxlarda taklif etilmoqda.
Yarmarkada mahsulotlar sifati va narxlar barqarorligiga alohida e’tibor qaratilgan. Bu esa fuqarolarga ortiqcha sarf-xarajatlarsiz, xotirjamlik bilan xarid qilish imkonini bermoqda.
Aziz yurtdoshlar! Ramazonning fayzi va barakasidan bahramand bo‘lish, ro‘zg‘or uchun zarur mahsulotlarni qulay narxlarda xarid qilish uchun sizni yarmarkaga taklif etamiz. Mehr va saxovat ulashilayotgan ushbu maskanda baraka siz bilan bo‘lsin!