Наречений загиблої дівчини звинувачує одеську владу у недбалості та корупції
Також хлопець повідомляє, що місцева влада досі не вийшла на зв'язок з рідними загиблої дівчини, а медична допомога не була надана вчасно.
Чоловік задається логічним питанням: чому на закритому пляжі працювали бар та шезлонги та як туристам можна було по цьому зрозуміти, що пляж закрито для відвідування?
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
Також хлопець повідомляє, що місцева влада досі не вийшла на зв'язок з рідними загиблої дівчини, а медична допомога не була надана вчасно.
Чоловік задається логічним питанням: чому на закритому пляжі працювали бар та шезлонги та як туристам можна було по цьому зрозуміти, що пляж закрито для відвідування?
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍222😢94🥴64💯23❤19👎9💔7🙈7😁5🙏2
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Вибух, чисто 👉 Надіслати інф @kuzka_bot 🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏72👍14❤2😁1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1😁340🔥19🥴18❤16🙏8💯5🤔4👍1
💔Активні пошуки 10-річної Софії, яку віднесло в море біля Сичавки, припинили
Дівчинка зникла 19 червня після того, як течія віднесла її на надувному крузі у відкрите море.
Пошукова операція тривала п'ять днів. На жаль, знайти дитину не вдалося.
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
Дівчинка зникла 19 червня після того, як течія віднесла її на надувному крузі у відкрите море.
Пошукова операція тривала п'ять днів. На жаль, знайти дитину не вдалося.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢508😭158🙏38❤12💔7🤯2😁1🙈1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
💔210❤33👍8👎2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Добрий раночок, місто ❤️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤115👍10🥴2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Одеська доставка вийшла на новий рівень 👉
Автор: monodvij
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
Автор: monodvij
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙈82🔥47👍15🥴12🤯8😁6❤4🤔3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
💥 Вчора на пошті в Болграді стався вибух: через пожежу загорівся сусідній будинок
Учора в Болграді стався вибух на складі поштового відділення на вулиці Соборній. Після цього виникла масштабна пожежа, вогонь перекинувся на розташований поруч будинок.
На місці працювали рятувальники та правоохоронці, а співробітники пошти рятували вцілілі посилки.
Причини вибуху встановлюються. Серед версій — небезпечний вміст посилки або теракт.
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
Учора в Болграді стався вибух на складі поштового відділення на вулиці Соборній. Після цього виникла масштабна пожежа, вогонь перекинувся на розташований поруч будинок.
На місці працювали рятувальники та правоохоронці, а співробітники пошти рятували вцілілі посилки.
Причини вибуху встановлюються. Серед версій — небезпечний вміст посилки або теракт.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤬107❤14🤯6🤔3🔥2
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Загроза балістики 👉 Надіслати інф @kuzka_bot 🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏41❤8😢2🥴2👎1
🚨 Тривога. Загроза балістики
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏50🤬27❤3😁3🔥1😍1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Історією появи Пересипу в Одесі поділилися у мережі
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤127👍5👎4
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
🚨 Тривога. Загроза балістики 👉 Надіслати інф @kuzka_bot 🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏22👍13❤4👎1
За перші вихідні роботи комунальних парковок на узбережжі водії сплатили майже 200 тисяч гривень за паркування та близько 600 тисяч гривень штрафів.
Найчастіше одеситів штрафували за несплату паркування, стоянку на зелених зонах і місцях для людей з інвалідністю.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍42🤬23🦄12🤔4❤3
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁29🥴8🤯1
Хочу написати щодо паркування біля моря.
На 13 станції є велика парковка. Минулого року вона була платна в літній період, хтось платив, хтось паркувався поруч і отримував штраф.
Цього року її закрили рівно з 1 червня. Тепер там фізично немає де паркуватися навіть тим, хто готовий був заплатити. Зато ходять інспектори і щодня, в декілька змін виписують всім штрафи, за те, що людям просто фізично немає де припаркуватися. Кажуть ніби-то парковка приватна і її закрив власник. Але дуже дивно, що закрив він її рівно з 1 червня. А ще дивніше, що як виявилося, зі штрафів місто отримує втричі більше грошей, ніж з парковок.
То хто ж тоді закрив праковку?)))
#підслухано
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
На 13 станції є велика парковка. Минулого року вона була платна в літній період, хтось платив, хтось паркувався поруч і отримував штраф.
Цього року її закрили рівно з 1 червня. Тепер там фізично немає де паркуватися навіть тим, хто готовий був заплатити. Зато ходять інспектори і щодня, в декілька змін виписують всім штрафи, за те, що людям просто фізично немає де припаркуватися. Кажуть ніби-то парковка приватна і її закрив власник. Але дуже дивно, що закрив він її рівно з 1 червня. А ще дивніше, що як виявилося, зі штрафів місто отримує втричі більше грошей, ніж з парковок.
То хто ж тоді закрив праковку?)))
#підслухано
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍13❤4🤔3