Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁47🥴14🤯4🤔2
Хочу написати щодо паркування біля моря.
На 13 станції є велика парковка. Минулого року вона була платна в літній період, хтось платив, хтось паркувався поруч і отримував штраф.
Цього року її закрили рівно з 1 червня. Тепер там фізично немає де паркуватися навіть тим, хто готовий був заплатити. Зато ходять інспектори і щодня, в декілька змін виписують всім штрафи, за те, що людям просто фізично немає де припаркуватися. Кажуть ніби-то парковка приватна і її закрив власник. Але дуже дивно, що закрив він її рівно з 1 червня. А ще дивніше, що як виявилося, зі штрафів місто отримує втричі більше грошей, ніж з парковок.
То хто ж тоді закрив праковку?)))
#підслухано
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
На 13 станції є велика парковка. Минулого року вона була платна в літній період, хтось платив, хтось паркувався поруч і отримував штраф.
Цього року її закрили рівно з 1 червня. Тепер там фізично немає де паркуватися навіть тим, хто готовий був заплатити. Зато ходять інспектори і щодня, в декілька змін виписують всім штрафи, за те, що людям просто фізично немає де припаркуватися. Кажуть ніби-то парковка приватна і її закрив власник. Але дуже дивно, що закрив він її рівно з 1 червня. А ще дивніше, що як виявилося, зі штрафів місто отримує втричі більше грошей, ніж з парковок.
То хто ж тоді закрив праковку?)))
#підслухано
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍84🤔21❤11🤬9😁5🥴2👎1🤯1🙈1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Админ, напомни пожалуйста пешеходам, что иногда нужно смотреть по сторонам. И водителям всегда!
#подслушано
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
#подслушано
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
💯80🤬12😁4👍3❤2👎2
Погода трохи саранчова (коникова) 🙈
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁70❤5🤯4🤬2💯1
🐣 У родині лелек в Одеському зоопарку — поповнення
Малюк став новою зіркою зоопарку та символом миру, добробуту й нового життя.
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🎁 Даруємо тг-прем: https://t.me/odessa_hello/121375
Малюк став новою зіркою зоопарку та символом миру, добробуту й нового життя.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤80👍3😍2