Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Є тут такі, хто хоч раз застав, щоб ця «стела безпеки» за 175 000 грн в парку Перемоги працювала і хтось дійсно приходив на допомогу?
🤬213🤯35😁19❤13🥴10👎4
🤪 Міжнародний день колупання в носі та
👩💻 Міжнародний день дівчат в інформаційно-комунікаційних технологіях відзначають сьогодні
Добрий раночок, Одесити ❤️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤101😁43🥴10🙏7👍2
🤬 «Задую твою собаку перцем», — невідомі люди у балаклавах продовжують кошмарити народ, катаючись разом з ТЦК
🤬460😢17💯10❤9👍4😁2👎1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Яка весна — такі і пташки
😁372❤42🤯40🤬5😭2👍1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤯249😁57🤬25❤6👍5🥴5🙈3👎2😍2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🌦 Літо без «пекла»: синоптики дали прогноз на 2026 рік
За попередніми оцінками, в Україні не очікується тривалої аномальної спеки — літо буде схоже на минуле, з періодичними спекотними днями, але без затяжних хвиль жару.
Водночас температура все ж може бути на 1–2° вище норми, а погода залишатиметься нестабільною — з дощами та частими змінами атмосферних процесів.
За попередніми оцінками, в Україні не очікується тривалої аномальної спеки — літо буде схоже на минуле, з періодичними спекотними днями, але без затяжних хвиль жару.
Водночас температура все ж може бути на 1–2° вище норми, а погода залишатиметься нестабільною — з дощами та частими змінами атмосферних процесів.
❤211🙏42😭40👍16😁4🤔3
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤172👍13🥴12👎6🙈2
🍓Вигідно! Смачно! Щодня!
🎯 Акція «Обвал цін» у мережі супермаркетів «Таврія В»
Знижки на найпопулярніші товари!
📍м. Одеса, та Одеській області.
🛒 Обирайте якісні продукти за справді вигідними цінами 👇
🔥 ТОП-пропозиції:
✅Ковбаса Глобино Салямі Фуршетна, к/в, в/ґ, вага - 31,20грн за 100г
✅Локшина Reeva 85 г, зі смаком сиру та зеленні - 22,90грн
✅Макарони Ла Паста 400 г, Спагеті - 34,90грн
✅Оливки SLER 280 г з/б б/к (Іспанія) - 42,50грн
✅Кетчуп Щедро 250 г, Лагідний - 23,50грн
✅Вода Оболонь 2 л, Лимонад - 27,90грн
✅Трубочки Деліція 450 г, зі смаком пряженого молока - 96,90грн
✅Засіб для посуду Frosch 1 л, Зелений лимон - 94,90грн
✅Корм для стерелізованих котів Brit 100 г, з ягням Premium - 23,90грн
✨ Обирайте вигідно — продукція власної торгової марки за суперцінами!
🍓🫐🍒 Соковиті овочі, фрукти та ягоди — завжди свіжі та корисні!
➡️️ Оформляйте свої замовлення онлайн🛒
‼️Пропозиції діють з 23.04 по 12.05.26 р.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах!
👇🏻Instagram Facebook Telegram
🎯 Акція «Обвал цін» у мережі супермаркетів «Таврія В»
Знижки на найпопулярніші товари!
📍м. Одеса, та Одеській області.
🛒 Обирайте якісні продукти за справді вигідними цінами 👇
🔥 ТОП-пропозиції:
✅Ковбаса Глобино Салямі Фуршетна, к/в, в/ґ, вага - 31,20грн за 100г
✅Локшина Reeva 85 г, зі смаком сиру та зеленні - 22,90грн
✅Макарони Ла Паста 400 г, Спагеті - 34,90грн
✅Оливки SLER 280 г з/б б/к (Іспанія) - 42,50грн
✅Кетчуп Щедро 250 г, Лагідний - 23,50грн
✅Вода Оболонь 2 л, Лимонад - 27,90грн
✅Трубочки Деліція 450 г, зі смаком пряженого молока - 96,90грн
✅Засіб для посуду Frosch 1 л, Зелений лимон - 94,90грн
✅Корм для стерелізованих котів Brit 100 г, з ягням Premium - 23,90грн
✨ Обирайте вигідно — продукція власної торгової марки за суперцінами!
🍓🫐🍒 Соковиті овочі, фрукти та ягоди — завжди свіжі та корисні!
➡️️ Оформляйте свої замовлення онлайн🛒
‼️Пропозиції діють з 23.04 по 12.05.26 р.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах!
👇🏻Instagram Facebook Telegram
❤31👍8🥴1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ну всьо, схоже кінець війни близько: новини знов заговорили про чупакабру🐀
На Прикарпатті очевидці помітили незвичайну істоту, схожу на чупакабру. Вона була помічена серед білого дня, викликавши зацікавлення місцевих жителів.
На Прикарпатті очевидці помітили незвичайну істоту, схожу на чупакабру. Вона була помічена серед білого дня, викликавши зацікавлення місцевих жителів.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤔161😁87🙏18❤10😢4🤯3🥴3👎1🔥1
😱 Погрожував пістолетом, грабував і викрав авто: на Одещині затримали неадеквата
У селищі Чорноморське 33-річний чоловік після конфлікту врізався своєю автівкою в BMW опонента, дістав пістолет і почав погрожувати людям. Потім забрав із машини колонку, шолом і ключі та поїхав, але невдовзі вилетів у кювет.
На цьому не зупинився: побачив заведений Audi, сів за кермо й викрав авто. Власник намагався його зупинити, але зловмисник зачепив чоловіка та втік.
Потерпілого госпіталізували.
Поліцейські затримали порушника — він був напідпитку. Йому загрожує до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.
У селищі Чорноморське 33-річний чоловік після конфлікту врізався своєю автівкою в BMW опонента, дістав пістолет і почав погрожувати людям. Потім забрав із машини колонку, шолом і ключі та поїхав, але невдовзі вилетів у кювет.
На цьому не зупинився: побачив заведений Audi, сів за кермо й викрав авто. Власник намагався його зупинити, але зловмисник зачепив чоловіка та втік.
Потерпілого госпіталізували.
Поліцейські затримали порушника — він був напідпитку. Йому загрожує до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.
🤯135🤬42❤13
Пока анонимно.
Хочу предупредить людей, чтобы были осторожны.
Водитель маршрутки 149, госномер 8037, агрессивный придурок и неадекват, явно со следами алкоголя..
Мне, как инвалиду 2 группы ,нужно было подъехать всего 1 остановку .показав удостоверения, он стал кидаться прямо с сиденья, оскорблять.потом он резко нажал на газ и я больной ногой упала..я кинула ему 20 грн, он заорал, тварь, езди на троллейбусе..чтобы он всегда имел за душой только их..Нелюдь, будьте осторожны. ПРОШУ РУКОВОДСТВО ПРИНЯТЬ МЕРЫ, идем в полицию .
P.S..как оказалось, он легендарное хамло.До 100 жалоб на это недоразумение..
#подслушано
Хочу предупредить людей, чтобы были осторожны.
Водитель маршрутки 149, госномер 8037, агрессивный придурок и неадекват, явно со следами алкоголя..
Мне, как инвалиду 2 группы ,нужно было подъехать всего 1 остановку .показав удостоверения, он стал кидаться прямо с сиденья, оскорблять.потом он резко нажал на газ и я больной ногой упала..я кинула ему 20 грн, он заорал, тварь, езди на троллейбусе..чтобы он всегда имел за душой только их..Нелюдь, будьте осторожны. ПРОШУ РУКОВОДСТВО ПРИНЯТЬ МЕРЫ, идем в полицию .
P.S..как оказалось, он легендарное хамло.До 100 жалоб на это недоразумение..
#подслушано
🤬387🤯43❤5😢5👎4😁1