Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
109K subscribers
57.3K photos
29.7K videos
11 files
48.2K links
🇺🇦⚓️Вже 12 років розповідаємо за Одесу🤫❤️
🎁Даруємо безкоштовні квитки

🛎Інформацію надсилайте нашому домовому @kuzka_bot

👉Співпраця: @OdesaAds_bot
Download Telegram
😍 ДАРУЄМО КВИТКИ НА КОНЦЕРТ SHUMEI

🗓 КОЛИ: 28 квітня, 18:30
📍 ДЕ: Театр музкомедії ім. М. Водяного

Один із найяскравіших виконавців сучасної української сцени вирушає у великий концертний тур «TOUR – 2026»! SHUMEI запрошує одеситів на неймовірний вечір, де музика торкається самого серця.

На вас чекає живе виконання улюблених хітів: «Тривога», «Пробач», «Біля тополі», «Мальви» та багатьох інших пісень, які стали саундтреком життя для тисяч українців. Його виступ — це більше, ніж просто концерт, це щире музичне одкровення та атмосфера справжнього єднання.

🎫 Квитки: https://odesa.kontramarka.ua/uk/shumei-109037.html?utm_source=social&utm_medium=org

🎲🎲🎲🎲🎲🎲🎲🎲🎲🎲🎲🎲

⚡️ Для участі у розіграшу тисни на кнопку під постом і чекай результати увечері 27 квітня!

2️⃣обраних рандомно переможця отримають по 2️⃣ квитки
41👎9👍8🥴2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Сегодня гуляла вечером по центру одна, толпы людей вокруг - и ко мне бухой неадекват прицелился - знакомился по-обычному - я отказала, и так 4 раза, шел за мной три квартала, я зашла в Розетку - он за мной. Начал снова подкатывать возле кассы там. Девочка-кассир за меня начала заступаться - и он начал ей мозг выносить. В это время я позвонила парню, чтобы они с ребятами приехали меня забрали. Кассир вызвала охрану, магазин уже закрылся по графику, а чувак не хотел уходить и дальше выносил мозг кассиру, охране и всем.
Не знаю как долго он бы за мной шел еще, если бы девочка на кассе за меня не заступилась!
Спасибо огромное за помощь!🫶

p.s. и этот страх преследования усиливается мыслью - чтобы у него никакого оружия или гранаты с собой еще не было, такой неадекват!( Как быть с такими?!(
#подслушано
🤯221🤬8936😁5🙏5🥴3👍2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Доброї ночі
Вчора 24.04.26., на вул. Боровського пізно ввечері (десь близько десятої +-, по словам свідків) одна МАНДАма, незнаю як ще її назвати, на білому джипі, розбила фару і бампер.
Можливо вона прочитає, і «заграє» совість, і вона зʼявиться, і розповість як це все відбулося…. І скаже хто буде купувати фару і робити бампер
Бумеранг 🪃 ніхто не відміняв…
#підслухано
🤯10530👍8😢8🤬3😁1
Загроза Балістики
🙏73🤬26😁21
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Поки чисто, до відбою обережно
Відбій загрози балістиці в області
Тривога залишається для Одеського Района
🙏80👍2😁1😢1
Нові в морі, тим же курсом
🙏87🤬30🔥32😁2😍1