Чауда пуски шахедів
23:30-00:00 якщо до нас
23:30-00:00 якщо до нас
🤬83🙏48❤3👍2🤯2😭2😁1
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
3 реактивних кружать
Ці на Південне/Чорноморське
🙏85🤬31❤1
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
4 звичайні на Чорноморськ/Санжійку
По цим чисто, можуть бути низько
🙏77🤬20🤔3❤2💯2
Новий на Чорноморськ
Апд: зник, може бути низько
Апд: зник, може бути низько
🙏63🤬25❤1
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Кружать в районі Біляр/Південного
Пішли на північ області, Роздільна
🙏72🤬27👍2
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Новий на Чорноморськ Апд: зник, може бути низько
Є, Чорноморськ
🙏80🤬33❤3👍2😭2
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Таїті/Фонтан
Шкільний/Аепорорт/Черьомушкі
🙏82🤬31😢12❤3
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Шкільний/Аепорорт/Черьомушкі
Зник, може бути низько
1🙏90🤬20❤1
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Чауда пуски шахедів 23:30-00:00 якщо до нас
Чауда повторні пуски
00:30-1:00 якщо до нас
00:30-1:00 якщо до нас
🤬73🙏46😁2😭2🔥1😍1
Тривога 🚨
Шахед на Фонтанку
Шахед на Фонтанку
🙏56🤬36❤1
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Тривога 🚨 Шахед на Фонтанку
Зник, може бути низько
🙏73🤬23❤4🤔3
Вітаю! Потрібна підтримка. Вчора після прильоту в Одесі сильно постраждав будинок на Канатній, 7 (пам’ятка архітектури, охоронна зона ЮНЕСКО).
У будинку зараз смертельно небезпечно перебувати людям. Третій поверх залишився взагалі без даху. Над нашою та сусідніми квартирами - відкрите небо. У всіх мешканців вибито вікна, у більшості немає вхідних дверей.
ЖЕК та міські служби зливаються і дають невнятні відповіді щодо будинку. Намагаються спустити все на гальмах, дехто буквально каже: "Це ж флігель, а не фасад". Актів обстеження з фіксацією реальних збитків досі немає. Щодо консервації покрівлі жодної конкретики. Перший дощ і квартирам без даху настане гаплик. Зараз важливо привести цю комунальну братію до тями, перш ніж вони проведуть офіційне засідання щодо долі будинку. Адже рішення буде класичним: «Все дуже складно, почекаємо кращих часів, нехай поки що стоїть».
Допоможіть підняти галас і змусити міські структури надіслати комісію, поки людей не завалило або пам’ятка ЮНЕСКО не склалася.
#підслухано
🤬203😢64❤30🙏14💔3😁2🥴2