⚡️З сьогоднішнього дня Укрзалізниця змінює правила повернення квитків — чим пізніше здаєш, тим менше повернуть
Нова шкала для квитків по Україні:
15–20 днів до рейсу — 100%
10–14 днів — 90–95%
5–9 днів — 75%
1–4 дні — 50%
Менше доби — повернуть лише вартість плацкарти.
Для військових через Армія+ — без змін, 100% повернення.
Також це має вдарити по перекупах — здавати квитки в останній момент стане невигідно.
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🚀 @odessa_hello 🚀
Нова шкала для квитків по Україні:
15–20 днів до рейсу — 100%
10–14 днів — 90–95%
5–9 днів — 75%
1–4 дні — 50%
Менше доби — повернуть лише вартість плацкарти.
Для військових через Армія+ — без змін, 100% повернення.
Також це має вдарити по перекупах — здавати квитки в останній момент стане невигідно.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤64👍30🤔10😁5😢2🙈2👎1🤬1
Біля Будинку Профсоюзів та Пасажу проходять памʼятні акції 🕯️
Рух біля Куликова поля обмежено, по Канатній пускають тільки громадський транспорт, по можливості цю ділянку обʼїзжайте для уникнення заторів.
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🚀 @odessa_hello 🚀
Рух біля Куликова поля обмежено, по Канатній пускають тільки громадський транспорт, по можливості цю ділянку обʼїзжайте для уникнення заторів.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢136🙏57❤11👎11🥴11👍10🔥4
Одеса, допоможіть!!!
Бо я вже пів години лию сльози і не знаю як вчинити!
Біля Таврії, навпроти кадор молу, сидить цей мужчина з собачкою.
Мужчину шкода менше, а от собачка турбує. Чи його вона взагалі, чи вкрадена/загублена.
По діалогу вияснила, мужчина заробляє гроші, собака ходить всюди за ним і хоче тут сидіти.
Моє серце розривається, вона виглядає домашньою!!!
Порадьте, бо я надто емпатична і іноді не можу відʼєднати емоції від реальної картинки 😭
#підслухано
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🚀 @odessa_hello 🚀
Бо я вже пів години лию сльози і не знаю як вчинити!
Біля Таврії, навпроти кадор молу, сидить цей мужчина з собачкою.
Мужчину шкода менше, а от собачка турбує. Чи його вона взагалі, чи вкрадена/загублена.
По діалогу вияснила, мужчина заробляє гроші, собака ходить всюди за ним і хоче тут сидіти.
Моє серце розривається, вона виглядає домашньою!!!
Порадьте, бо я надто емпатична і іноді не можу відʼєднати емоції від реальної картинки 😭
#підслухано
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢210❤30🥴10🤬7🤔5💔3🤯2
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍115😁38🤬32❤7👎7🤔7🥴5
Пропозиція тижня від Osama Sushi😋:
Складові:
🍣 Рол «Грильований лосось»
🍣 Філадельфія з тигровою креветкою 0.5
🍣 Філадельфія з тунцем 0.5
🍣 Хіко новинка NEW
🍣 Рол “Тропік “
Стара ціна❌: 800 грн.
Ціна зі знижкою: 687 грн.
Вага: 1085 г
Акція дійсна до 3-го травня включно 🥰
*акційні пропозиції та знижки між собою не сумуються☝🏻
Замовити можна на сайті : https://osama.com.ua
В інстаграмі: https://www.instagram.com/osama.sushi.odesa/
Та за телефоном: 099 090 0667
Складові:
🍣 Рол «Грильований лосось»
🍣 Філадельфія з тигровою креветкою 0.5
🍣 Філадельфія з тунцем 0.5
🍣 Хіко новинка NEW
🍣 Рол “Тропік “
Стара ціна❌: 800 грн.
Ціна зі знижкою: 687 грн.
Вага: 1085 г
Акція дійсна до 3-го травня включно 🥰
*акційні пропозиції та знижки між собою не сумуються☝🏻
Замовити можна на сайті : https://osama.com.ua
В інстаграмі: https://www.instagram.com/osama.sushi.odesa/
Та за телефоном: 099 090 0667
❤26👍4👎3🤬1
Тривога🚨
2 шахеда в морі на Кароліно/Санжійку
Upd: чисто, можуть бути низько
👉 Надіслати інф @kuzka_bot
🚀 @odessa_hello 🚀
2 шахеда в морі на Кароліно/Санжійку
Upd: чисто, можуть бути низько
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏55🤬28❤3🔥3😁2🤔1😍1
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Тривога🚨 2 шахеда в морі на Кароліно/Санжійку Upd: чисто, можуть бути низько 👉 Надіслати інф @kuzka_bot 🚀 @odessa_hello 🚀
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🙏51❤7👍4🥴2