Одеса. Новий ринок. Неділя. Фірмовий магазин вина. Заходить доросла пара, він тримає її попід руку, допомагає присісти на стілець. Щось говорить і йде.
Дама в капелюсі сидить, мені здалося, що вона не дуже добре себе почуває.
Продавчиня:
- Вам краснєнького? Як завжди?
- Так, краснєнького і три кубіка льда…
- Зачєм тебє льод, у меня єсть холоднєнькоє
- Я знаю, но лучше три кубіка льда.
Продавчиня бере з полиці скляний келих, націджує 2/3 вина та додає лід.
Повертається чоловік дами, каже їй що десь зайняв чергу, робить замовлення продавчині 2 по літру з собою. Виходить.
Дама сидить на стільчику і пʼє краснєнькоє з трьома кубиками льда.
А як ви ходите в неділю на базар?
#підслухано natalii_zaitseva_odesaguide
Дама в капелюсі сидить, мені здалося, що вона не дуже добре себе почуває.
Продавчиня:
- Вам краснєнького? Як завжди?
- Так, краснєнького і три кубіка льда…
- Зачєм тебє льод, у меня єсть холоднєнькоє
- Я знаю, но лучше три кубіка льда.
Продавчиня бере з полиці скляний келих, націджує 2/3 вина та додає лід.
Повертається чоловік дами, каже їй що десь зайняв чергу, робить замовлення продавчині 2 по літру з собою. Виходить.
Дама сидить на стільчику і пʼє краснєнькоє з трьома кубиками льда.
А як ви ходите в неділю на базар?
#підслухано natalii_zaitseva_odesaguide
❤128😁29🥴28👍8
Здравствуйте, пост о благодарности 🥹🙏
Сегодня была на пляже с детьми ( 16 фонтана, золотой берег) заказывала хот доги детям и пока мы ждали мне резко стало очень очень плохо прям так сильно что я села под ларек, все кто стоял рядом и все кто проходил просто смотрели и только тот парень который работает в этом ларьке быстро среагировал и дал мне лед, вынес стул что бы я посидела, переспрашивал пару раз все ли в порядке…..
Я очень благодарна ему🙏 пусть все у него в жизни получится 🙏
Произошло это напротив сити буфета но к сожалению я не помню как называется этот ларек, там еще делают кофе чай.
#підслухано
Сегодня была на пляже с детьми ( 16 фонтана, золотой берег) заказывала хот доги детям и пока мы ждали мне резко стало очень очень плохо прям так сильно что я села под ларек, все кто стоял рядом и все кто проходил просто смотрели и только тот парень который работает в этом ларьке быстро среагировал и дал мне лед, вынес стул что бы я посидела, переспрашивал пару раз все ли в порядке…..
Я очень благодарна ему🙏 пусть все у него в жизни получится 🙏
Произошло это напротив сити буфета но к сожалению я не помню как называется этот ларек, там еще делают кофе чай.
#підслухано
🙏361❤98👍14🔥3🥴2
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Тривога
Активність ТА, загроза КАР/КАБ
🙏74🤬36😁3❤1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦 До 30-річчя Конституції України активісти ГО «Захист Держави» провели в Одесі, Балті, Південному та інших містах регіона акцію «Конституція — це про кожного».
🔹️Одеситів і гостей міста запитали, що вони знають про свої права та обов’язки. Говорили також і про найбільш актуальні проблеми.
Сотні жителів Одещини долучилися до опитування, адже Конституція — це не лише основний закон держави, а й документ, який призван захищатм кожного з нас 🤝
🔹️За словами представників ГО "Захист Держави" акція не є соціологічним дослідженням, а лише щирою розмовою з людьми. Пройшла вона 28 червня в усіх регіонах України.
🔹️Одеситів і гостей міста запитали, що вони знають про свої права та обов’язки. Говорили також і про найбільш актуальні проблеми.
Сотні жителів Одещини долучилися до опитування, адже Конституція — це не лише основний закон держави, а й документ, який призван захищатм кожного з нас 🤝
🔹️За словами представників ГО "Захист Держави" акція не є соціологічним дослідженням, а лише щирою розмовою з людьми. Пройшла вона 28 червня в усіх регіонах України.
❤92🥴38👍12🤬4😁2
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Активність ТА, загроза КАР/КАБ
Є пуски, чекаємо на курс
🤬110🙏45🤯6😁5❤1👎1🔥1🦄1
Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса Новости
Є пуски, чекаємо на курс
Поки чисто, можливо низько летять
🙏92🥴4❤2🤔2😁1
добрий день! хотілося б звернути увагу на ситуацію на таїрова.
у розпал аномальної спеки, коли на вулиці +34 °c і людям стає зле просто посеред вулиці, мешканців району майже щодня залишають одночасно без світла і без води.
без електрики неможливо увімкнути кондиціонер, без води неможливо навіть нормально помитися чи просто пережити таку спеку. я не знаю як справляються літні люди чи вагітні. чесно кажучи, це вже починає нагадувати хорор-гру. щодня не знаєш, чи знову вимкнуть світло, воду, чи все одразу.
це вже давно не поодинокі аварії, а регулярна проблема. при цьому жодних зрозумілих пояснень від служб типу Інфокса немає. ні причин, ні термінів, ні відчуття, що проблему взагалі хтось намагається вирішити.чому в розпал літа мешканці таїрова майже щодня змушені залишатися без світла і води? дуже хочеться, щоб на цю ситуацію нарешті звернули увагу.
#підслухано
у розпал аномальної спеки, коли на вулиці +34 °c і людям стає зле просто посеред вулиці, мешканців району майже щодня залишають одночасно без світла і без води.
без електрики неможливо увімкнути кондиціонер, без води неможливо навіть нормально помитися чи просто пережити таку спеку. я не знаю як справляються літні люди чи вагітні. чесно кажучи, це вже починає нагадувати хорор-гру. щодня не знаєш, чи знову вимкнуть світло, воду, чи все одразу.
це вже давно не поодинокі аварії, а регулярна проблема. при цьому жодних зрозумілих пояснень від служб типу Інфокса немає. ні причин, ні термінів, ні відчуття, що проблему взагалі хтось намагається вирішити.чому в розпал літа мешканці таїрова майже щодня змушені залишатися без світла і води? дуже хочеться, щоб на цю ситуацію нарешті звернули увагу.
#підслухано
👍82😢68🤬13❤6🙏5👎3🥴3💯3🔥1😁1
🚗 В Одесі до Дня Конституції провели автопробіг «Маршрутом пам'яті»
У заході взяли участь правоохоронці, військові, ветерани, родини загиблих захисників, волонтери та небайдужі одесити, щоб вшанувати пам'ять полеглих Героїв.
Автопробіг розпочався хвилиною мовчання на Західному кладовищі, після чого учасники зупинилися біля Стіни шани на вулиці Пастера. Завершився маршрут на Алеї Героїв у парку Шевченка.
У заході взяли участь правоохоронці, військові, ветерани, родини загиблих захисників, волонтери та небайдужі одесити, щоб вшанувати пам'ять полеглих Героїв.
Автопробіг розпочався хвилиною мовчання на Західному кладовищі, після чого учасники зупинилися біля Стіни шани на вулиці Пастера. Завершився маршрут на Алеї Героїв у парку Шевченка.
❤101🥴18🙏16👍10👎4😁1😢1
Ахтраськ пуски
23:30-00:00
23:30-00:00
🤬57🙏24❤3😁3🔥1🥴1😍1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Туристи думають що в Одесі — всюди пляж
😁151👎93🤬72🥴32🤯18❤8🤔2